Kde: bar Punto, Kroftova 329/1, Praha 5 - Smíchov

Kdy: 14.9.2019 19:00 - do rána

Dress code: Cokoli vás napadne, jestli k tomu přihodíte něco zelenýho, kamufláž nebo čepici po pradědovi vojákovi, jenom dobře.

DJ's Nacho a Don the Dandy  Kvalitní popík vytažený z nejtemnějších koutů mainstreamu, rock a reggae.

Zábava: Punto nemá žádný pravidla ani omezení, můžete po sobě házet dortem nebo granátem. Nezbytné propriety a hračky pro vás samozřejmě nachystáme.

...>> číst dál

Před pár lety se mi dostala do rukou knížka: Love Yourself Like Your Life Depends On It.

Je to tenká knížečka a celé poselství zní, že si musíte vtisknout do hlavy, že všechno je ok a vy se milujete. Zní to jednoduše, ale prakticky to tak jednoduché není. Zkoušela jsem se tím řídit, ale bylo to nepřirozené. Celá snaha vycházela naprázdno. Měla jsem v té době špatnou nebo vůbec žádnou práci a byla jsem sama. V této situaci sedět v obýváku a jenom si opakovat pozitivní mantry prostě nefungovalo. Vypozorovala jsem ale, že když se přemůžu, ovládnu svoji touhu nedělat nic a vyrazím...>> číst dál


Milujete ten pocit, když vycházíte z kadeřnictví a je to prostě perfektní? Cestou se podíváte do každého
výkladu se zrcadlem, saháte si do vlasů a je to ono, bomba a slast. Každý, kdo se na vás podívá to vidí,
svět se zmenšil a v obdivu se můžete pěkně vyrochnit. Tak přesně o tomhle je naše soutěž. Známe dvě
super holky, který milují vlasy, nůžky, barvy, novinky, milují i vaše story, co jim stihnete na kadeřnickým
křesle říct. Tyto holky dělají, co je baví ze všeho nejvíc a my jsme se rozhodly vám je představit.

Takže pokud chcete vyhrát voucher na...>> číst dál


Losování proběhlo a těšit se na balíček od BeFriends se můžou: Michaela M., Klára H. a Marcela F.H. Budeme vás kontaktovat, abychom se dozvěděli, kam výhru zaslat ;-)>> číst dál


Přemýšlím, kolik mi bylo roků, když jsem poprvé pila kávu. Kolik mi bylo roků, když jsem poprvé pila kávu a chutnala mi, a kolik mi bylo, když den bez kávy stál tak trošku za prd.

Jsem typ, který když uvidí obrázek cappuccina a croissantu, zlepší se mu instantně nálada. Když jdu s někým, koho ještě neznám, nevím nic o jeho rituálech a chutích, něco probrat do kavárny, hádám, co si objedná. Zatím jsem nevypozorovala žádný vzorec, podle něhož by bylo možné uhadovat, jaké typy lidí píjí konkrétní typ kávy. Jediné nezvratné pravidlo jsou Amerikánci, kterým nejde přes hubu espresso o 25...>> číst dál


Zkoušky, novej projekt, úplně nová životní situace? Jo, všichni občas musíme zatnout zuby a porvat se s tím, co přijde. Jestli chcete vzpruhu kámošky, tak pro vás máme Hypnox. Nadupaný tabletky plný vitamínu a všeho co naše predimenzovaný mozky potřebujou. Pokud chcete, abychom vám je poslaly, příspěvek sdílejte a napište do komentu, co vás právě nejvíc žere. Tři z vás se můžou těšit. Soutěž končí 10.3.2019, pak budeme losovat.

>> číst dál

OdpovědětPřeposlat


Sorry všechny psejčkařky, milujeme vás, you know it. 
Tak se tak bavíme, že bychom jely s kámoškou na vejlet a vzaly další kámošku, ale hned se ta dobrá duše ozve a ptá se: no a co bude mít naše drahá v kufru? 
A safra, máme tady problém. Dva čokly. Dvě chlupatý potvory, který jsou víc než chlap, víc než dítě, best friend, brko a drink.
Když mě jednou jeden z těch  čoklů hryzl pod stolem do nohy, nestarala se kámoška, co moje lejtko, ale o to, co se kulíškovi stalo. Všichni jsme na to koukali, kroutili mustáží a nevěřili svým očím. Ten čokl je tady pán, v mý kuchyni,...>> číst dál


Girls, sestavily jsme pro vás výběr typů „kámošek“, který fakt nechcete.  Napište nám, jestli nějakou takovou máte, znáte, nebo jestli existuje ještě další druh, který nás ani nenapadl?

 

1.      Lemra líná – brusle, fesťák…no tak aspoň procházka? Nic, jestli ji chcete vidět, tak jedině s pytlíkem brambůrek u ní v obejváku.

 

2.      Pětiminutovka – promiň promiň, mám zpoždění, za pět minut jsem tam, už běžím.. Prostě s touhle holkou budete mít ty kafe zaručeně dvě… jedno sama při čekání, a až to druhý s ní....>> číst dál


Ahoj holky, 

skoro měsíc jsem se potulovala mimo ČR. Byl to krásný čas, ale chyběla mi moje best friend, abych s ní zážitky mohla sdílet. Třeba jak jsem na výletě ztratila botu. Pak spodní díl plavek a krabičku s vyloupanym granátovým jablkem, nez jsem zjistila, že mám v batohu díru. Všechny ty věci tam ještě někde jsou...doufám, že botu a plavky našel alespoň nějaký vtipný fetišista. A o jabko se podělila místní zvířena. 
Cestou jsem pro vás ulovila banány s hranolkama... Tak pište, kdy vam nejvíc chyběla vaše nejlepší kamarádka a dvě z vás to mají jistý ;) Pište do komentářů...>> číst dál


Vyhodnocení letní soutěže je konečně tady! Všechny odpovědi nás potěšily, ale věřte nebo ne, v Malaze měli vaky jenom dva.. :)

Takže vyhrává Martina a její odpověď: Juuu peckova soutez, ja bych si ho rada vzala na nasi svatebni cestu, mame 1,5 leteho synka a casto spinka a s kocarkem v pisku je to silene...... takze pro me jasna volba :)  s muzem bychom si uzivali libanky a synek by spokojene a v bezpeci mekkeho vaku spinkal :)

A Zuzka: Já bych vyrazila k Novému Kanclíři se svou morální podporou, a řekla bych jedné osobě to, co jsem měla říct...>> číst dál

BeFriends.cz - newsletter