Možná  by jen stačilo říct, poslouchejte svoji intuici. Nevím jak vy, ale já pokáždé, když jsem svoje pocity potlačila a dala na racionální odůvodnění, skončila jsem v pasti. A čím déle s člověkem, který s vámi manipuluje zůstanete, tím menší máte šanci ze vztahu odejít v klidu. 

Jestli se vám zdá, že pořád končíte se stejným typem nevhodnýho chlapa, který se sice v dílech liší, ale celek je pořád stejně nepoužitelný, není to náhoda. Vzorce pro výběr partnera jsou v nás, v menší či větší míře, zakódované od dětství. Starala jste se o tatínka alkoholika a už ve dvanácti řešila...>> číst dál


Možná je teď spousta z vás v situaci, kdy musí vařit jen sama pro sebe. Tohle je náš oblíbený recept pro jeden hladový krk. Jestli máte taky nějaký svůj osvědčený recept, tak sem s ním. 

 

1 velké kuřecí stehno (celá zadní čtvrtka, stehno s kostí je na dušení nejlepší, výsledek bude opravdu šťavnatý)

sůl

1 lžička oleje + 1 větší  lžička másla

1 cibule, nakrájená najemno

1 lžíce sladké mleté papriky

200 ml smetany ke šlehání

2 lžičky hladké mouky

 

NA NOKY

1 vejce

1 lžíce másla + 1–2 lžíce smetany

...>> číst dál


Před nedávnem jsem se dostala do zajímavé pánské diskuze, kde chlapi řešili, že nesnáší takový ty typy holek, co mají jenom kamarády a žádný kamarádky. Musela jsem o tom přemýšlet, znám vůbec nějaký holky, který mají hlavně kamarády?

Žádná vyloženě bez kamarádek, mě nenapadla. Ale napadlo mě, že kdyby například můj přítel měl nejlepší kamarádku a svůj okruh kamarádek a žádného kamaráda. Tak nevím, jestli by to nebyl úplný turn off nebo alespoň zdroj nepochopení do budoucna. Po každé hádce bych si nejspíš představovala, jak to rozebírá se svými kamarádkami a ony mu předkládají svůj...>> číst dál


Kde: bar Punto, Kroftova 329/1, Praha 5 - Smíchov

Kdy: 14.9.2019 19:00 - do rána

Dress code: Cokoli vás napadne, jestli k tomu přihodíte něco zelenýho, kamufláž nebo čepici po pradědovi vojákovi, jenom dobře.

DJ's Nacho a Don the Dandy  Kvalitní popík vytažený z nejtemnějších koutů mainstreamu, rock a reggae.

Zábava: Punto nemá žádný pravidla ani omezení, můžete po sobě házet dortem nebo granátem. Nezbytné propriety a hračky pro vás samozřejmě nachystáme.

...>> číst dál

Před pár lety se mi dostala do rukou knížka: Love Yourself Like Your Life Depends On It.

Je to tenká knížečka a celé poselství zní, že si musíte vtisknout do hlavy, že všechno je ok a vy se milujete. Zní to jednoduše, ale prakticky to tak jednoduché není. Zkoušela jsem se tím řídit, ale bylo to nepřirozené. Celá snaha vycházela naprázdno. Měla jsem v té době špatnou nebo vůbec žádnou práci a byla jsem sama. V této situaci sedět v obýváku a jenom si opakovat pozitivní mantry prostě nefungovalo. Vypozorovala jsem ale, že když se přemůžu, ovládnu svoji touhu nedělat nic a vyrazím...>> číst dál


Milujete ten pocit, když vycházíte z kadeřnictví a je to prostě perfektní? Cestou se podíváte do každého
výkladu se zrcadlem, saháte si do vlasů a je to ono, bomba a slast. Každý, kdo se na vás podívá to vidí,
svět se zmenšil a v obdivu se můžete pěkně vyrochnit. Tak přesně o tomhle je naše soutěž. Známe dvě
super holky, který milují vlasy, nůžky, barvy, novinky, milují i vaše story, co jim stihnete na kadeřnickým
křesle říct. Tyto holky dělají, co je baví ze všeho nejvíc a my jsme se rozhodly vám je představit.

Takže pokud chcete vyhrát voucher na...>> číst dál


Losování proběhlo a těšit se na balíček od BeFriends se můžou: Michaela M., Klára H. a Marcela F.H. Budeme vás kontaktovat, abychom se dozvěděli, kam výhru zaslat ;-)>> číst dál


Přemýšlím, kolik mi bylo roků, když jsem poprvé pila kávu. Kolik mi bylo roků, když jsem poprvé pila kávu a chutnala mi, a kolik mi bylo, když den bez kávy stál tak trošku za prd.

Jsem typ, který když uvidí obrázek cappuccina a croissantu, zlepší se mu instantně nálada. Když jdu s někým, koho ještě neznám, nevím nic o jeho rituálech a chutích, něco probrat do kavárny, hádám, co si objedná. Zatím jsem nevypozorovala žádný vzorec, podle něhož by bylo možné uhadovat, jaké typy lidí píjí konkrétní typ kávy. Jediné nezvratné pravidlo jsou Amerikánci, kterým nejde přes hubu espresso o 25...>> číst dál


Zkoušky, novej projekt, úplně nová životní situace? Jo, všichni občas musíme zatnout zuby a porvat se s tím, co přijde. Jestli chcete vzpruhu kámošky, tak pro vás máme Hypnox. Nadupaný tabletky plný vitamínu a všeho co naše predimenzovaný mozky potřebujou. Pokud chcete, abychom vám je poslaly, příspěvek sdílejte a napište do komentu, co vás právě nejvíc žere. Tři z vás se můžou těšit. Soutěž končí 10.3.2019, pak budeme losovat.

>> číst dál

OdpovědětPřeposlat


Sorry všechny psejčkařky, milujeme vás, you know it. 
Tak se tak bavíme, že bychom jely s kámoškou na vejlet a vzaly další kámošku, ale hned se ta dobrá duše ozve a ptá se: no a co bude mít naše drahá v kufru? 
A safra, máme tady problém. Dva čokly. Dvě chlupatý potvory, který jsou víc než chlap, víc než dítě, best friend, brko a drink.
Když mě jednou jeden z těch  čoklů hryzl pod stolem do nohy, nestarala se kámoška, co moje lejtko, ale o to, co se kulíškovi stalo. Všichni jsme na to koukali, kroutili mustáží a nevěřili svým očím. Ten čokl je tady pán, v mý kuchyni,...>> číst dál

BeFriends.cz - newsletter