Sen a překážka aneb Neustále nám někdo říká, co máme dělat...


Neustále nám někdo říká, co máme dělat. I my samy sobě říkáme, co máme dělat. Musíme platit daně, stříhat psovi drápy. Mít děti, chodit do práce. Jíst zdravě.   

Ale co vlastně chceme dělat? Co je doopravdy náš sen, kterej je možná trochu směšnej, trapnej, je na něj pozdě, nebo ještě brzo. A všichni jenom prudí s povinnostmi a s tím, co je dobrý pro ně. Co byste měly dělat, aby ostatní byli spokojený. Jo jo lidi jsou přirozeně spíš sobci. Ale teď si představte, že jste ve skupině lidí, který opravdu zajímá, co chcete dělat. Váš sen a jaká je překážka k uskutečnění. Já chtěla vždy bejt umělkyně, překážka: talentu poskrovnu. Naštěstí jsem to nalitá řekla svým kamarádům a ti mi pomohli najít můj talent a uplatnit ho. Moje best friend mi zase řekla, že chce mít obchod, ale neví s čím, taky jsme na to přišly. Můj chlap měl sen pracovat v národního parku v USA. Řekl to ve velké skupině dobře naladěných lidí, našel se chlapík, co má v Americe bráchu a ten má od tý doby, každý léto o posilu navíc.      

Tak pojďte, holky, co je váš sen? A jaká je překážka ho uskutečnit? Ať je to cokoli. Nemusíte mně nebo komukoli být ani sympatický, ale už jen tím, že to řeknete nahlas, se najde někdo, kdo to bude chtít řešit. Kdo bude někoho znát. Síla je ve skupině, já pomůžu splnit sen tobě a ta kreativita a krása mě pak někde najde. Pojďme, řekněme si o svých snech a pokusme se vyřešit překážky.

Co si o tom myslíš

BeFriends.cz - newsletter