"SUPERKÁMOŠKY" CO NÁM PIJOU KREV


Girls, sestavily jsme pro vás výběr typů „kámošek“, který fakt nechcete.  Napište nám, jestli nějakou takovou máte, znáte, nebo jestli existuje ještě další druh, který nás ani nenapadl?

 

1.      Lemra líná – brusle, fesťák…no tak aspoň procházka? Nic, jestli ji chcete vidět, tak jedině s pytlíkem brambůrek u ní v obejváku.

 

2.      Pětiminutovka – promiň promiň, mám zpoždění, za pět minut jsem tam, už běžím.. Prostě s touhle holkou budete mít ty kafe zaručeně dvě… jedno sama při čekání, a až to druhý s ní.

 

3.      Chlap → první po Bohu  - tahle kámoška vás kvůli chlapovi klidně pošle na Mars. Když se rozejdou a v životě chlapoholičky nastává velmi krátké a velmi bolestné single období, omluví se vám a jste zase kámošky. Do doby než se dají zase dohromady nebo si najde jinýho týpka.

 

4.      S.O.S.ka – když volá, dopředu víte, že jak se máte ji fakt nezajímá. Ale když jí pohlídáte dítě, tak jí doslova zachráníte život. Za odměnu se dozvíte, že jste tak hodná a pak se cejtíte trochu jako debil a říkáte si, že příště už jí to řeknete, ale my víme, že ne… juhůů.

 

5.      Vypravěčka – dozvíte se úplně všechno, o všech a na oplátku se všichni dozví všechno o vás. I s nějakým tím bonusem navíc.

 

6.      Příjemkyně – ráda přijímá humanitární pomoc, drinky neotáčí, na akci přinese zásadně jen sebe a to by tak stačilo, ne?

 

7.      Šiřitelka dobra – myslí to s vámi dobře, proto vám říká nepříjemnou pravdu do očí a to obzvláště nepříjemným způsobem.

 

8.      Sosalka – jen vás vidí, hned vysosne veškerou vaši životní energii.  Vy pak můžete sedět, kývat se ze strany na stranu a hroutit se ze všeho bezpráví jejího života, které na vás naložila.

 

9.      Ruská ruleta – máte asi tak devadesátiprocentní šanci, že co si s vámi domluvila, na poslední chvíli zruší. Ruší i to, co sama vymyslela. Ruší se jí i signál na mobilu, když jde do tuhýho… A pak se zase objeví a kruh se uzavírá.

Co si o tom myslíš

BeFriends.cz - newsletter